Srpen

31. sprna

Skončily plavací prázdniny a tak jsem byla dnes opět plavat. Plavací teta mě moc chválila, příště se prý zkusím potápět. To jsem na to sama zvědavá.

vikend 28. - 30. srpna

Tatínek měl v pátek dovolenou, tak jsme měli prodloužený víkend. V pátek jsme vyrazili zase na Stírku na koupaliště, já se zase jen batolila kolem bazénu. Do vody to teda ne.

V sobotu jsme byli v ZOO a přijela Frýdlantská babička a zůstala tu se mnou až do neděle. Rodiče si v neděli udělali výlet na kole.


25. srpna

Byla jsem prvně na koupališti. Voda ale byla studená, nelíbilo se mi tam.

Na Stírce


víkend 21. - 23. srpna

Víkend jsme strávili u babičky v Plzni. Už jsem sama došla od kuchyně ke dveřím od dětského pokoje. Ale moc mě to chození nebere, radši lezu.

Domů jsme jeli v kupé s holčičkou Madlenkou, co je skoro stejně stará jako já. Vyžebrala jsem na ní sušenku medvídka a na oplátku jsem jí půjčila svoje hračky.

S autíčkem S Madlenkou ve vlaku


čtvrtek 20. srpna

Dneska přijela Frýdlantská babička a přivezla mi kočárek. Hurá, hurá.

neděle 16. srpna

Dnes jsme jeli na návštěvu do Vlašimi za strejdou Vaškem, tetou Šárkou a Dominikou. S Domčou jsme se koupali v bazénku na zahrádce.

Koupání ve Vlašimi


2. - 8. srpna Dovolená v Úborsku

První srpnový týden jsme strávili v Úborsku u Nýrska s CK Sporťák . Měla jsem tam spoustu kamarádů - Davídka Plamenů, Martínka Wilferů, Vítka Činátlů, Lucinku Lánovou, Domču a Dádu Brašnovic a Adámka a Jáchyma Sedleckých. Podnikali jsme dlouhé výlety, byli jsme až na Černém jezeře, u kapličky Dobrá voda (tam mě táta nesl v krosničce a úplně ho to odrovnalo), na rozhledně Koráb a ve Kdyni. Taky jsme se byli koupat v pískovně u Klatov a cestou domů se zastavili na Klatovském náměstí.

Cestou na Černé jezero U
										    Černého
										    jezera Školka

Už jsem udělala samostně krůček, ale zatím spíš omylem. Taky už říkám: "Tá ta tá ta".


nahoru / up     index