Červenec

27. července

Maminka mi kouupila první botičky.

24. - 26. července

V pátek večer jsme vyjeli do Frýdlantu. Cestou z Prahy do Liberce jsem řvala na celý autobus, nebyla jsem k utišení. V Liberci mě rodiče konečně přebalili, byla jsem pokaďená, no kdo by neřval. Pak jsme potkali Jéňu, to mi zvedlo náladu, tak cesta vlakem už probíhala dobře. Na nádraží už mě čekala babička a nesla mě až k sobě domů.

V sobotu přijel strejda Kuba. Odpoledne odjeli s babičkou do Libverdy a my jsme vyrazili na Hartu. Moc daleko jsme ale nedošli a zmokli jsme.

V neděli jsme vyrazili na Hartu znovu, tentokrát jen s tátou. To byla ale dlouhatánská procházka, táta z toho byl docela unavený. Večer jsme zas odjeli do Prahy, tentokrát cesta docela ušla.


11. - 19. července - týden v Plzni

V sobotu jsme odfrčeli do Plzně za babičkou. V neděli jsme vyrazili se strejdou Sporťákem a Martínkem do ZOO.

V pondělí jsme odjeli vlakem do Třemošné, kde jsme navštívili tetu Marušku a Honzíka s Kubíkem. Rodičové večer grilovali a pak nás strejda Jirka odvezl domů.

Ve Třemošné

Ve středu jsme odjeli autobusem do Vstiše za dědečkem. Byli jsme se projít u rybníka a trochu jsem se spálila. Večer nás dědeček odvezl na vlak a frčeli jsme zas domů.

S dědou

Ve čtvrtek jsme byli navštívit tetu Lenku a Tomáška. Tomášek se nás trochu bál. Koupali jsme se s Tomáškem v bazénku a byli na procházce u jezírka. Také jsem prozkoumala Tomáškovo hračky a nejvíc se mi líbil kombajn, se kterým jsem chodila po pokoji.

S Tomáškem v bazénku S
										    kombajnem

V sobotu jsme navštívili tetu Hanku a Martínka. Pršelo, tak jsme byli vevnitř a až k večeru vyrazili na procházku. V neděli jsme odfrčeli zase zpět do Prahy.


7. července

Je mi přesně 10 měsíců, vážím 8,55 kg a měřím 75,5 cm.

3. - 6. července

Prodloužený víkend jsme strávili ve Frýdlantu u babičky. V sobotu jsme se byli podívat na parní lokomotivu a parního dědečka. Původně jsme chtěli jet parní mašinkou do Hejnic, ale přišla bouřka, tak jsme si to rozmysleli. V neděli jsme byli na dlouhé procházce po inlinové dráze. Taky jsem se chodila s babičkou dívat na kačenky.

S babičkou


nahoru / up     index