Červen

19. - 21. června - plzeňský víkend

V pátek večer jsme odfrčeli do Plzně. Tam už na mě čekala babička a měla přichystaný nočník. Teda vůbec nechápu, k čemu je to dobré.

V sobotu po obědě jsme vyrazili do Vejprnic. Tam se konala oslava pátých narozenin Plamenovic Haničky. Byl tam taky Davídek a pak přijel Martínek Wilferů a spousta stejdů a tet. Rodiče měli dort a buřty, já zas jen jogurt a mlíko.

V neděli jsme byli na procházce na Homolce a večer zas odjeli do Prahy. V kupé s námi jel ještě jeden kočárek s holčičkou Agátou.

S Davídkem a Hančou Dort Venku


18. června - Demonstrace za Barmu

Jsem velmi angažované miminko, už jsem byla na své první demonstraci.

demonstrace


14. června - Návštěva parního dědečka

Dneska jsme odjeli se strejdou Kubou a tetou Cornelií na Skalsko. Tam už nás čekal dědeček a babička. To je prosím čtvrtá babička, já totiž babičky sbírám.

Po obědě jsem si trochu pokřičela a pak jsem usnula a spinkala v kočárku na zahradě. Když jsem se probudila, šli jsme na procházku a pak se taky svezli vláčkem po zahradě.

Nakonec dorazil i strejda Mirek s tetou Bárou, přijeli si mě vyfotit.

Na procházce S parním dědou Na mašince


13. června - Svatba strejdy Honzy

Ráno přifrčel strejda Kuba a teta Cornelie a odvezli nás do Sedlice u Humpolce. Tam už byla strašná spousta lidí a jídla. Mě z toho jídla vůbec nic nedali. Nosila jsem se u maminky v ergu a taky jsem byla na dlouhé procházce s frýdlantskou babičkou.

K večeru jsme zajeli do Humpolce navštívit prababičku. Po návratu už hrála kapela, tak jsem si s mámou a tátou zatancovala.

V deset hodin jsme vyrazili domů, cestou jsem spinkala, ale vzbudila jsem se při vystupování z auta a už jsem nechtěla usnout.

Tanyny


11. června - Folkové Podviní

Dneska jsem byla na své první kulturní akci, Folkovém Podviní. Zatím je to s mým vztahem ke kultuře slabší, HOP-TROP jsem prospala a Druhá tráva na mě zas byla moc hlasitá, tak jsem si vybrečela návrat domů.

Nicmémě prospala jsem se tam dobře, teď je skoro jedenáct a já tu ještě dovádím s tátou.

S tátou na Folkovém Podviní


nahoru / up     index