Místecká se opět hlásí

  • user warning: Table 'vidnernet.drpl1_comments' doesn't exist query: SELECT COUNT(*) FROM drpl1_comments c WHERE c.nid = 61 AND c.status = 0 in /web/htdocs2/vidnernet/home/www/drupal/modules/comment/comment.module on line 992.
  • user warning: Table 'vidnernet.drpl1_comments' doesn't exist query: SELECT c.cid as cid, c.pid, c.nid, c.subject, c.comment, c.format, c.timestamp, c.name, c.mail, c.homepage, u.uid, u.name AS registered_name, u.signature, u.signature_format, u.picture, u.data, c.thread, c.status FROM drpl1_comments c INNER JOIN drpl1_users u ON c.uid = u.uid WHERE c.nid = 61 AND c.status = 0 ORDER BY c.thread DESC LIMIT 0, 50 in /web/htdocs2/vidnernet/home/www/drupal/modules/comment/comment.module on line 992.

Zdravím Vás po měsíci,
Chci se zeptat jak jste pokročili? Já a soused se ještě snažíme sehnat co nejvíce informací o našem osudu po osamostatnění. Tj. jak je to se stávajícími smlouvami o dodávkách energií, posk. služeb...Navíc nejsme spokojeni s vedením účetnictví, prostřednictvím SBD. Již jsme si zajistili novou účetní a nyní připravujeme podklady, ještě pro tuto změnu. Tedy v současné době se chystáme svolat domovní schůzi, na které budeme inform. co se děje , proč, atd... Musíme si zvolit návrh jmen pro ustanovení výboru s min. 3 členy + je doporučováno ustanovit i kontrolní komisy s dalšími min. 3 členy. Ještě jedna rada zkontrolujte si zdali vůči Vám nemá někdo pohledávky (viz. vyúčtování). My jsme zjistili, že nemáme (údajně) 3 roky na stupačky a přitom na konci roku 2007, nám BTP dlužilo za nájemníky 199 000Kč. Přeji pěkný den, Jitka.