Pozdrav z Místecké sháním rady o osamostatnění.

  • user warning: Table 'vidnernet.drpl1_comments' doesn't exist query: SELECT COUNT(*) FROM drpl1_comments c WHERE c.nid = 57 AND c.status = 0 in /web/htdocs2/vidnernet/home/www/drupal/modules/comment/comment.module on line 992.
  • user warning: Table 'vidnernet.drpl1_comments' doesn't exist query: SELECT c.cid as cid, c.pid, c.nid, c.subject, c.comment, c.format, c.timestamp, c.name, c.mail, c.homepage, u.uid, u.name AS registered_name, u.signature, u.signature_format, u.picture, u.data, c.thread, c.status FROM drpl1_comments c INNER JOIN drpl1_users u ON c.uid = u.uid WHERE c.nid = 57 AND c.status = 0 ORDER BY c.thread DESC LIMIT 0, 50 in /web/htdocs2/vidnernet/home/www/drupal/modules/comment/comment.module on line 992.

Dobrý den,
dnes jsem našla Vaše stránky a jsem nadšená, že mohu komunikovat s někým, kdo řeší podobné problémy jako my. Bydlím v Místecké 451 a se sousedem se snažíme o osamostatnění našeho vchodu a vchodu 450. Chceme do toho jít společně. Prosím pokud by byla možnost pobavit se s někým kdo již má zkušenosti z tohoto procesu odtrhávání se od BPT a zakládání SVJ. My se nacházíme v procedurální fázi. Máme v obou vchodech větší poměr vlastníků nad BPT a vysvětlujeme lidem důležitost osamostatnění. Je to sice běh na dlouhou trať, ale jsme přesvědčení že to je nutné.
Předem děkuji za ochotu a cenné informace Lepiarzová