(nejen) Letňanská cyklojízda

  • user warning: Table 'vidnernet.drpl1_comments' doesn't exist query: SELECT COUNT(*) FROM drpl1_comments c WHERE c.nid = 1003 AND c.status = 0 in /web/htdocs2/vidnernet/home/www/drupal/modules/comment/comment.module on line 992.
  • user warning: Table 'vidnernet.drpl1_comments' doesn't exist query: SELECT c.cid as cid, c.pid, c.nid, c.subject, c.comment, c.format, c.timestamp, c.name, c.mail, c.homepage, u.uid, u.name AS registered_name, u.signature, u.signature_format, u.picture, u.data, c.thread, c.status FROM drpl1_comments c INNER JOIN drpl1_users u ON c.uid = u.uid WHERE c.nid = 1003 AND c.status = 0 ORDER BY c.thread DESC LIMIT 0, 50 in /web/htdocs2/vidnernet/home/www/drupal/modules/comment/comment.module on line 992.

http://www.letnany.g6.cz/
Hlas pro změnu

Bez ohledu na historii vzniku lesoparku a současný územní plán povzbuďme naše zastupitele v tom, že nikdy není pozdě, dokud se nezačne stavět. Výborným příkladem i povzbuzením nám v tom jsou obyvatelé i zastupitelé Klánovic, kterým se podařilo vrátit již schválený územní plán, týkající se výstavby golfového hřiště v části Klánovického lesa na stůl pražských radních. Nemají sice vyhráno, ale mají naději. Nejsou pouze obyvateli, ale jsou občany.