Referendum o budoucnosti zeleného valu v Malkovského ulici

Na webu k projektu Letňanské lentilky http://letnanskelentilky.cz/budoucnost-valu-v-malkovskeho-ulici/ v článku "Budoucnost valu v Malkovského" jsou zveřejněny tři studie. Velmi dobře dopadl průzkum složení valu, naopak zcela nepříznivě vyznělo hodnocení zdravotního stavu porostu na valu.

(nejen) Letňanská cyklojízda

http://www.letnany.g6.cz/
Hlas pro změnu

Bez ohledu na historii vzniku lesoparku a současný územní plán povzbuďme naše zastupitele v tom, že nikdy není pozdě, dokud se nezačne stavět. Výborným příkladem i povzbuzením nám v tom jsou obyvatelé i zastupitelé Klánovic, kterým se podařilo vrátit již schválený územní plán, týkající se výstavby golfového hřiště v části Klánovického lesa na stůl pražských radních. Nemají sice vyhráno, ale mají naději. Nejsou pouze obyvateli, ale jsou občany.

koupě bytu

Dobrý den, mám zájem koupit byt od firmy BPT. Máte někdo zkušenosti s touto společností?
Předem děkuji za informace

Od dubna nižší zálohy

Dostali jste nový předpis měsíčních záloh za správu domu a užívání bytu. Změna spočívá ve škrtnutí 200 Kč pro odvolaného pověřeného vlastníka. My v novém výboru to zatím děláme zadarmo, ale hodláme to napravit :-) až budeme mít za sebou nějakou odvedenou práci.

Bytový dům Křivoklátská

Bylo zahájeno územní řízení na 12-patrový bytový dům od BPT Development. Na mapě je to růžový špendlík.

15.4. v 9h je na radnici veřejné projednání.

Více informací:

  • 5.6.2008 zastupitelstvo schvaluje smlouvu o sml. budoucí, kde jako jedna z podmínek pro prodej školky v ul. Malkovského je vydání úz. rozhodnutí na tuto stavbu (čl. 2.1.3).

Máme výbor

Na shromáždění v pondělí 9.3.2009 odvolalo naše společenství vlastníků jednotek dosavadní pověřenou vlastnici paní Jacháčkovou a zvolilo tento výbor:

  • předseda: Nikol Vojtková
  • místopředseda: Martin Vidner
  • člen: Zlatuše Horská
  • člen: Jiří Chvátal
  • člen: Zdeněk Zemanec

Můžete nám mailovat na vybor598 zavináč malkovskeho tečka cz.

Dále jsme zastavili plánovanou rekonstrukci vchodu od Kovoservisu (tj. zrušili usnesení z prosince). Budeme v ní brzy pokračovat, ovšem po srovnání alternativních variant z vedlejších vchodů.

Místecká se opět hlásí

Zdravím Vás po měsíci,

Jak odvolat pověřeného vlastníka

Za tento návod díky M. Ferencové z č. 597

  1. poslat doporučeně žádost o svolání mimořádné schůze - posílám formulář - nechte si podepsat od 25% vlastníků. Odešlete co nejdříve. J. je povinna
    do 30-ti dnů svolat mimořádnou schůzi (14 dní předem oznámit místo a datum konání)

Kontrolní výbor se stará?

Smlouva mezi BPT a MČ Praha 18 Letňany
[Pavel Filípek] informoval o šířících se obavách obyvatel oblasti sídliště BPT (v okolí ulic Malkovského, Tupolevova, Křivoklátská, Nýdecká) z plánované výstavby v této lokalitě. [Kontrolní výbor] doporučuje vedení obce zlepšit informační politiku vůči veřejnosti a podávat bližší informace jak na webových stránkách, tak prostřednictvím Letňanských listů.
hlasování: 4-0-0
Usnesení bylo přijato.

Syndikovat obsah